Wymusił pierwszeństwo. Zderzenie z autobusem (ZDJĘCIE)

PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj po godz. 21 na al. Wolności Przemyślu. Kierujący alfą romeo nie ustąpił pierwszeństwa i zderzył się z autobusem. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Obaj kierowcy byli trzeźwi.

Kilka minut po godz. 21, dyżurny z Przemyśla odebrał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło na al. Wolności w Przemyślu. Policjanci ruchu drogowego na miejscu ustalili, że 23-letni mieszkaniec powiatu przemyskiego, kierujący samochodem osobowym marki Alfa Romeo jadąc od strony mostu, skręcając w ul. Zadwórzańską nie udzielił pierwszeństwa kierowcy ukraińskiego autokaru, który jechał al. Wolności w kierunku ul. Lwowskiej.

Jak ustalono w autobusie jechało 9 osób. Kierowca osobówki przewoził dwóch pasażerów, mężczyznę i kobietę. 20-letnia mieszkanka Przemyśla została przewieziona do szpitala. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie został poważnie ranny. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Sprawca kolizji został ukarany mandatem.

Policjanci apelują o uwagę i rozsądek na drodze!

KMP Przemyśl

11-03-2021

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)