REKLAMA

Jesteśmy dla Was w SEJMIE RP! Wywiady na gorąco, najnowsze informacje! (VIDEO)

Jesteśmy dla Was w SEJMIE RP! Wywiady na gorąco, najnowsze informacje! (VIDEO)

SANOK / WARSZAWA. Nasi warszawscy dziennikarze, a także reporterzy eSanok.pl, Rzeszów24.pl, Brzozów24.pl i grupy portali P24.pl podejmują kolejne wyzwania!

Rozwija się serwis tvPolska.pl, na którym mogą Państwo na bieżąco śledzić to, co dzieje się podczas obrad Sejmu RP. Nasza ekipa jest w Warszawie i prosto z siedziby parlamentu przy ul. Wiejskiej, relacjonuje dla Państwa przebieg posiedzeń oraz publikuje mnóstwo ciekawych wywiadów i komentarzy na gorąco udzielanych przez czołowych krajowych polityków, w tym posłów wybranych głosami mieszkańców Podkarpacia. Zapraszamy na www.tvPolska.pl!

tvPolska.pl to serwis zbudowany przez zespół eSanok.pl.

Znajdziecie w nim Państwo mnóstwo najnowszych informacji związanych z obradami parlamentarzystów. Podczas dni sejmowych, publikujemy KILKADZIESIĄT wywiadów z czołowymi polskimi politykami, w tym z posłami i senatorami wybranymi głosami mieszkańców Podkarpacia. Nasze kamery i mikrofony są NA STAŁE ZAINSTALOWANE w strefie mediów w Sejmie RP.

tvPolska.pl to KOMENTARZE NA GORĄCO! Błyskawicznie zbieramy dla Państwa wypowiedzi polityków, w których odnoszą się oni do najważniejszych tematów poruszanych podczas posiedzeń Sejmu RP.

Jesteśmy NIEZALEŻNYM SERWISEM, nie mają dla nas znaczenia barwy polityczne. Do wywiadów zapraszamy WSZYSTKICH, niezależnie od ich poglądów i przynależności partyjnej.

Każdego sejmowego dnia, nasi dziennikarze stają oko w oko z najważniejszymi osobami w państwie. Nie boimy się zadawać ważnych pytań, nie stronimy od najtrudniejszych tematów. Jeśli interesuje Państwa konkretna kwestia, prosimy o przesyłanie do nas PYTAŃ, KTÓRE W PAŃSTWA IMIENIU ZADAMY POLITYKOM! Adres: redakcja@p24.pl.

Zapraszamy na stronę www.tvPolska.pl oraz na profil Facebook tvPolska.pl.

Grupa portali P24.pl to między innymi: eSanok.pl, Rzeszów24.pl, Brzozów24.pl, Bieszczady24.pl, tvPodkarpacie.pl, Podkarpacie24.pl, Lesko24.pl, Ustrzyki24.pl, Strzyżów24.pl, tvKrosno.pl oraz Jasło24.pl.

To także kanał Youtube tvPodkarpacie, który ma 85 000 subsrybentów!


grafika poglądowa

20-12-2023

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)