REKLAMA

Szczęśliwy finał poszukiwań siedemnastolatka

PRZEMYŚL/PODKARPACIE. W piątek, w niespełna w pół godziny od zgłoszenia, funkcjonariusze odnaleźli 17-letniego mieszkańca powiatu przemyskiego, którego zaginięcie zgłosił ojciec.

Zgłoszenie o zagięciu młodego mężczyzny, policjanci otrzymali w piątek po godz. 17. Z informacji przekazanych przez ojca wynikało, że jego syn, mógł znajdować się w sytuacji, zagrażającej jego życiu i zdrowiu.

– Policjanci natychmiast podjęli działania. Zapoznali się z rysopisem i rozpoczęli jego poszukiwania. Mundurowi ustalali miejsce, gdzie może przebywać nastolatek. Dzięki zaangażowaniu i pełnej mobilizacji, niespełna w pół godziny od zgłoszenia, funkcjonariusze z wydziału wywiadowczo-interwencyjnego i kryminalnego przemyskiej komendy, odnaleźli zaginionego. 17-latek był na terenie Przemyśla, otrzymał pomoc i trafił pod opiekę lekarzy poinformowała Komenda Miejska Policji w Przemyślu.

Policja przypomina, że jeśli potrzebujemy pomocy, nie wstydźmy się o nią poprosić. Na terenie całego kraju można dzwonić na numer alarmowy 112 lub Kryzysowy Telefon Wsparcia Emocjonalnego dla dorosłych nr 116 123 i Telefon Zaufania dla dzieci i młodzieży 116 111. Pomocy i wsparcia udzielają także pracownicy centrum wsparcia dla osób w stanie kryzysu psychicznego pod nr telefonu 800 70 2222.

Źródło: KMP w Przemyślu.

04-03-2024

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij

Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)